Odliczanie do KONTRAST 2024 :
Dzień(s)
:
Godzina(y)
:
Minut(y)
:
Sekund(y)
Piątek 31 maja 2024
18.00 – Prezentacja Daniel Fernandez-Truchaud “Jak wyrzeźbiłem figurkę na Kontrast 2024”– parter – sala Szekspir
19.00 – panel dyskusyjny “Storytelling – przyszłość malarstwa figurkowego?”
Sobota 1 czerwca 2024
9.00 – 13.00 – rejestracja modeli do konkursu – biuro festiwalu
9.00 – 14.00 – rejestracja na Speedpainting – biuro festiwalu
20 miejsc – zapisy od godziny 9.00 – 10.00
20 miejsc – zapisy od godziny 11.00 – 12.00
20 miejsc – zapisy od godziny 13.00 do godziny 14.00
10.00 – otwarcie strefy handlowej – parter 1 i 2 piętro oraz pawilon przed budynkiem głównym
10.00 – start wystawy konkursowej – parter
10.00 – start pokazów gier w strefie Gaming – pawilon przed budynkiem głównym
11.00 – 16.00 – Speedpainting eliminacje – piętro 1 – sala Nikifor
12.30 – Jak malować fajne tła do figurek – prezentacja Anna Machowska – parter, sala Szekspir
13.30 – Pancerz Space Marinów w stylu Eavy Metal – prezentacja Mamikona Khatchikiana – parter, sala Szekspir
15.00 – 16.00 – prezentacja Luca Vergerio “Storytelling – obraz i figurka” parter, sala Szekspir
16.00 – 18.00 – Speedpainting półfinały – piętro 1 – sala Nikifor
16.30 – 18.30 – Warsztat malarski z Mamikonem Khatchikianianem – 2 piętro, sala Mrożek
16.00 – 18.00 – Speedpainting półfinały – piętro 1 – sala Nikifor
18.30 – Prezentacja Filip Królikowski “Nieznane ryzyko malarstwa figurowego – aspekt fizjoterapeutyczny” – parter, Sala Szekspir – parter, Sala szekspir
16.30 – 20.00 – zamknięcie wystawy konkursowej – sędziowanie prac
19.00 – Panel dyskusyjny z gościem specjalnym Josanem Gonzalesem aka Deathburger – parter – sala Szekspir
20.30 – Koncert – „ŻYŃY & Grzanka – Geek Music Experience” parter – sala Szekspir
Niedziela 2 czerwca 2024
10.00 – start strefy handlowej – 1 i 2 piętro oraz pawilon przed budynkiem głownym
10.00 – start wystawy konkursowej – parter
10.00 – start pokazów gier w strefie Gaming – pawilon przed budynkiem głównym
10.00 – warsztat malarski z Mamikonem Khatchikianianem – 2 piętro, sala Mrożek
11.00 – prezentacja Erik Swinson – parter, sala Szekspir
12.30 – speedpainting finały – 1 piętro – sala Nikifor
13.30 – prezentacja Magnus Fagerberg “Malowanie twarzy z użyciem ograniczonej palety kolorów”- parter, sala Szekspir
15.15 – odbiór modeli z wystawy konkursowej
16.00 – Prezentacja wyników konkursu – ceremonia wręczenia nagród – parter – Sala Szekspir