Prezentacje w strefie Gaming

OnePageRules to proste, tanie i szybkie systemy fantasy i sci-fi. Główne zasady są darmowe, przetłumaczyliśmy je na polski i mieszczą się na jednej (!) kartce A4. Można grać dowolnymi modelami (także z planszówek), a partia trwa około pół godziny. Chcesz spróbować gier bitewnych, ale zniechęcają Cię kosztyi złożoność? Zapraszamy na wprowadzającą partię, gdzie nauczymy grać.

Masz już figurki fantasy lub sci-fi, ale duże systemy straszą złożonością i zmianami zasad? Również zapraszamy! Powiemy, jaką armią możesz grać swoimi modelami.

Co wyróżnia OnePageRules? Naprzemienna aktywacja, balans oraz stabilne, darmowe i proste zasady.

Pokazy poprowadzi ekipa fanów systemu z grupy i serwera OnePageRules Polska.

Kings of War to gra polegająca na walce pomiędzy potężnymi armiami w fantastycznym świecie rozdartym przez epickie konflikty i legendarne bitwy. Szybkie tempo i konkurencyjne zasady sprawiają, że gra jest idealna do wielkich starć pomiędzy setkami żołnierzy. Gracze budują swoje jednostki tak, aby mieściły się w określonym obszarze zwanym potocznie Trayem, a nie w oparciu o indywidualne podstawki. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania zwanego Multibasingiem, każdy oddział staje się swoistą dioramą. W Kings of War jednostka ma wartość Morale, która reprezentuje ilość ran. Oznacza to, że gdy Morale jednostki zostanie przekroczone, cała jednostka zostaje usunięta z gry. Jest to fantastyczne nie tylko do rozgrywki, ale także oznacza, że zawsze będziesz mieć na stole świetnie wyglądającą, kompletną armię. Wybierzcie swoje armie i dopasujcie do nich dowolne figurki! Użyjcie swoich taktycznych talentów by pokonać przeciwników! Zostańcie Królami Wojny!